ISO 21401 TURİZM VE

ISO 21401 TURİZM VE KONAKLAMA TESİSLERİ SERTİFİKASI

ISO 21401 Turizm ve Konaklama Tesisleri Yönetim Sistemi Nedir?

ISO 21401:2018 Konaklama İşletmeleri İçin Sürdürülebilirlik Yönetim Sistemi Standardı, müşteri ve turistler gün geçtikçe daha bilinçli ve sorumlu bir hale geldiği için geliştirilen, sürdürülebilir turizm gelişimi taleplerine ulaşmayı amaçlayan bir standarttır.

 

ISO 21401 Sertifikası Neden Gereklidir?

Gidilecek yerdeki negatif çevresel ve sosyal etkileri asgariye indirir. Profesyonel niteliklerin ve tanımlamaların geliştirilmesini sağlar. İş yönetimini güçlendirir. Marka imajını geliştirir. Hedef noktayı belirler ve imajını güçlendirir.

Hedef için rekabet alanı oluşturur. Konaklama işletmeleriyle ilişkileri geliştirir. Ortaklığı arttırır. Memnuniyeti en üst seviyeye çeker. Bağlılığı ve memnuniyeti arttırır.

 

 

ISO 21401 sertifikası kimler için uygun?

ISO 21401 Sertifikası, işini geliştirmek, global çapta ticari olarak var olmak isteyen küçük ve büyük ölçekli ürün veya hizmet sağlayan kuruluşlar için uygundur.

İşiniz için en doğru ve uluslararası geçerliliği sorgulanabilen akredite QR Sertifikalara sahip olmak için sektörler bölümünü inceleyebilirsiniz.

 

ISO 21401 Sertifikası Nasıl Alınır?

ISO 21401 Belgesi alabilmek için, ISO 21401 standartlarının sağlanması gerekmektedir. Süreçlerinizin Turizm konaklama sistemine uyumlu hale getirilmesi ardından başvuru denetim ve kontrol süreçlerinin tamamlanması için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Etiketler: Etiket yok